Ana Sayfa » Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Yazar: yönetici

Bu site Mustafa Kemal Atatürk’ün hitap ettiği Türk Gençliği olmak için yaşayan ve ömrünü Ulu Önder’in yazdığı destana dipnotlar düşmeye adamış gençler tarafından hiçbir siyasi-politik örgüt ya da partinin bağlantısı ya da desteği olmaksızın tertip edilmiştir.

Manevi getirisini kabul etmekle birlikte, hiçbir maddi kaygı GÜDÜLMEYECEKTİR.

BİZ KİMİZ

Biz Atatürk ilkelerini benimsemiş ve sindirmiş; laik, millî ve Cumhuriyetçi Türkiye’nin bağımsızlığı için yaşayan Türk gençleriyiz. Bağımsız yargının, onurlu Türk ordusunun ve dürüst Türk politikasının tesisine ve korunmasına taraftarız.

AMACIMIZ

Sitemizin amacı, hiçbir ihtilafa yer olmaksızın Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün fikirlerinin ve devrimlerinin berrak ve kaynaklı bir biçimde Türk milletine açıklanmasıdır.

TEKNİK AYRINTILAR

Boyutu “300×124” px olan site logomuzda “Trajan Regular” isimli yazı tipi ve Cengiz Özakıncı tarafından Ata’nın ilk defa 1915’te gönderdiği mektuplarda kullandığı tespit edilen “Gazi Mustafa Kemal” imzasının vektörel versiyonu kullanılmıştır.

Sitemizin gövdesinde kullanılan yazı tipi “Quicksand”dır.

Sitemizdeki bütün içerikler kaynakçalarıyla birlikte verilmiştir. Kaynakçası bulunmayan bir yazı görülmesi halinde iletişim kanallarından bize ulaşmanızı rica ederiz.

İLETİŞİM

iletisim@kemalataturk.net